ProPadel Warszawa – Pierwszy całoroczny klub do gry w padla

Padel dla firm

Biznesowe Mistrzostwa Polski w padlu to nie tylko impreza sportowa, ale przede wszystkim wydarzenie dla firm, które doceniają moc networkingu i chcą zyskać nowych klientów. Dołącz do turnieju i buduj relacje biznesowe od pierwszego uderzenia.

W padlowym sercu Warszawy – ProPadel Warsaw, po raz pierwszy spotkali się zapaleni padliści i padlistki, aby rywalizować w pierwszej edycji turnieju o tytuł biznesowego Mistrza Polski. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Strefy Tenisa w składzie: Piotr Kiljański, Adam Sylwestrzak Marek Lipiński, Filip Wysocki. Drugie miejsce zdobyła ENIGMA SOI, którą reprezentowali: Mateusz Waldek, Robert Orczykowski, Michał Stawiński. Na najniższym stopniu podium pojawili się: Radosław Frydrych, Konrad Raczyński, Piotr Maksimowicz z drugiej drużyny ENIGMA SOI.

Dodatkowo, przyznano również jedną nagrodę specjalną dla MVP turnieju, która powędrowała do Katarzyny Plewy z PZU Życie.

Biznesowe Mistrzostwa Polski w padlu to turniej dla przedsiębiorców, którzy stawiają na teambulding, będący niezbędnym elementem rozwoju każdej firmy i widzą wyzwania związane z potrzebą integracji zespołu. Mistrzostwom towarzyszy również networking, który pozwoli na zbudowanie wartościowej sieci kontaktów, wymianę doświadczeń oraz zdobycie partnerów z innych branż.

padel dla firm

– Z naszego doświadczenia aktywność sportowa poprzez padel jest także okazją do połączenia integracji z celami employer brandingowymi, dlatego warto wykorzystać energię zespołu do budowania pozytywnych skojarzeń z marką. To także promocja sportu wewnątrz organizacji jako elementu kultury organizacyjnej w firmie – mówi Jan Brynczak z ProPadel Warsaw.

W Biznesowych Mistrzostwach Polski może wciąć udział do 16 drużyn – zgłoszenie należy wysłać poprzez stronę www. Organizator zapewnia niezbędny sprzęt do rozgrywki. Pełen regulamin, formularz rejestracyjny oraz warunki uczestnictwa dostępne są na stronie www.padeldlafirm.pl. Dla trzech najlepszych drużyn przewidywane są nagrody w formie pucharów oraz dyplomy dla każdej z drużyn.

Mistrzostwa były nie tylko imprezą sportową, ale przede wszystkim wydarzeniem dla firm, które doceniają̨ moc networkingu i chciały zyskać́ nowych klientów. Po turnieju odbył się business mixer, który pozwolił na zbudowanie wartościowej sieci kontaktów, wymianę̨ doświadczeń́ oraz zdobycie partnerów z innych branż
– mówi Jan Brynczak z ProPadel Warsaw.

Padel dla firm – tu stawia się na relacje

Partnerem i Sponsorami wydarzenia byli: Pro Prrogressio, Agencja Marketingowa Riposta, Brynczak Business Solutions,
deSabor Luxury Collection Group, Bawaria Motors, Strefa Tenisa oraz Polska Federacja Padla.

Padel to bardzo łatwy, socjalny sport rakietowy. Łączy w sobie elementy klasycznego tenisa i squasha. Nadaje się̨ dla każdego – grać w niego mogą z powodzeniem zarówno wprawieni zawodnicy, jak i osoby poczatkujące. Wystarczy mieć specjalną rakietę̨, partnera do gry i można stanąć do zespołowej rywalizacji.

Padel powstał ponad pół wieku temu w meksykańskim Acapulco, a największą̨ popularność́ zyskał w Hiszpanii i Argentynie. Dziś́ przeżywa bezprecedensowy boom w krajach europejskich i ma ogromny potencjał, by osiągnąć́ taki sam sukces w Polsce. Dyscyplina znalazła się̨ w programie Igrzysk Europejskich, które w 2023 roku odbyły się̨ w Krakowie, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że niebawem pojawi się̨ na Igrzyskach Olimpijskich.

Jeżeli również i Wy chcecie spróbować swoich sił – zapraszamy do pierwszego w Polsce profesjonalnego i całorocznego klubu do gry w padla, który mieści się na Jutrzenki 12 w Warszawie. Czeka tam na Was 5 pełnowymiarowych kortów pod dachem, w tym jeden kort „centralny” typu Panorama. Odkryj nową miejską zajawkę i sprawdź w co grają po godzinach Radwańska, Boniek czy Zlatan!

padel dla firm