TERAZ „GRAMY Z UKRAINĄ” – NOWY TERMIN BIZNESOWYCH MISTRZOSTW POLSKI

Blisko 75 proc. Polaków zaangażowanych jest – lub było w pomoc dla uchodźców z Ukrainy, którzy masowo uciekają z kraju zawładniętego wojną. Polski biznes również pomaga Ukrainie – wspólnie organizujemy transport, przekazujemy pieniądze, żywność czy środki sanitarne.

W związku z tym trudnym wyzwaniem jako firma odpowiedzialna społecznie, podjęliśmy decyzję
o zmianie terminu Biznesowych Mistrzostw Polski – nowy termin wydarzenia to 23 kwietnia br. (ProPadel Warsaw, ul. Jutrzenki 12). W ten sposób chcemy również wyrazić jednogłośny sprzeciw wobec agresji i okazać wsparcie tak, jak tylko potrafimy najlepiej.

Jeżeli zastanawiacie, jak można pomóc – razem z naszymi ukraińskimi przyjaciółmi organizujemy zbiórkę na zakup materiałów i sprzętu ochrony osobistej dla żołnierzy walczących w Ukrainie. Naszym celem jest kupienie jak największej liczby:

  • kamizelek wojskowych
  • Hełmów
  • Noktowizorów
  • rękawic taktycznych
  • odzieży termicznej
  • karimat
  • ochraniaczy na kolana

Dodatkowo stawiamy na naszej recepcji puszkę, do której również możecie się dorzucić, a my zebraną kwotę wpłacimy na Zrzutka.pl w Waszym imieniu. Udostępniamy również przestrzeń hali ProPadel na cele konfekcjonowania i czasowego składowania pozyskanych materiałów przed wysyłką na teren Ukrainy, więc prosimy o Waszą wyrozumiałość i wsparcie w tych trudnych chwilach!

Z góry dziękujemy za Wasze zaangażowanie, link: https://zrzutka.pl/6xtrt8

Niezmiennie zapraszamy na https://padeldlafirm.pl i czekamy na zgłoszenia. Mamy nadzieję, że przyjdzie nam rywalizować na kortach w spokojniejszym czasie dla nas wszystkich.

Zespół ProPadel!

No Replies to "TERAZ „GRAMY Z UKRAINĄ” - NOWY TERMIN BIZNESOWYCH MISTRZOSTW POLSKI"