Zima w mieście!

Dla nowych klientów mamy specjalną zimowo-świąteczną ofertę: na hasło „Zima21*”, między poniedziałkiem a piątkiem w godzinach 6.00-18.00, oraz w weekendy, 60% rabatu na rezerwację kortu!

Aby dokonać rezerwacji skontaktuj się z klubową recepcją lub wykonaj rezerwację poprzez nasz system online!

Padel to sport rakietowy dla osób w każdym wieku, który nie wymaga znakomitej kondycji. Łączy zasady gry w tenisa i squasha, przy czym jest mniej wymagający technicznie. Gra toczy się pomiędzy 2 parami graczy na korcie o wymiarach 10×20 m. Nasz lokalizowany w Warszawskiej dzielnicy Włochy klub, świadczy unikalną na skalę kraju rozrywkę. Klub ProPadel Warsaw to pierwszy, w pełni profesjonalny, całoroczny obiekt kryty do gry w padla w Polsce. Posiada 5 pełnowymiarowych kortów. Na miejscu można wypożyczyć rakiety do gry. Dodatkowym atutem jest jego lokalizacja z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. ProPadel otwarty jest 7 dni w tygodniu przez całą dobę.

*Oferta ważna do końca stycznia 2021. Nowy klient to osoba, która nie znajduje się w bazie klientów klubu. Z promocji można skorzystać, jeżeli z rezerwacji korzysta conajmniej dwóch nowych klientów. Warunkiem skorzystania z promocji jest dopisanie się do listy klientów (imię, nazwisko, email wraz ze zgodą marketingową)